Laureat i finaliści w konkursach kuratoryjnych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku
28 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Pasłęku odbyło się wyjątkowe spotkanie dyrektor Barbary Bieńkowskiej z rodzicami i uczniami, którzy osiągnęli znakomite wyniki w konkursach kuratoryjnych.
Tytuł laureata konkursu z historii zdobył Miłosz Kostyra.
Finalistami zostali:
- Aleksandra Ciąćka - konkurs z biologii,
- Krzysztof Ropelewski - konkurs z matematyki,
- Filip Mendyk - konkurs z języka angielskiego.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji.
Info i foto: SP 3 w Pasłęku
.jpg)
