Miasto i Gmina Pasłęk

Laureat i finaliści w konkursach kuratoryjnych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku

28 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Pasłęku odbyło się wyjątkowe spotkanie dyrektor Barbary  Bieńkowskiej z rodzicami i uczniami, którzy osiągnęli znakomite wyniki w konkursach kuratoryjnych.

Tytuł laureata konkursu z historii zdobył Miłosz Kostyra. 

Finalistami zostali: 

- Aleksandra Ciąćka - konkurs z biologii, 

- Krzysztof Ropelewski - konkurs z matematyki, 

- Filip Mendyk - konkurs z języka angielskiego.  

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji.

Info i foto: SP 3 w Pasłęku

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności