Miasto i Gmina Pasłęk

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.:„Majówka z flagą w tle”

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Pasłęku uczestniczyły w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Majówka z flagą w tle” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Olsztynie pod Patronatem Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty. Celem konkursu było propagowanie wiedzy o tematyce patriotycznej, popularyzacja wiedzy o polskich symbolach narodowych wśród dzieci oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i kreatywności. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej pod hasłem „Majówka z flagą w tle”. Spośród aż 132 prac konkursowych wybrano laureatów oraz dodatkowe wyróżnienia.

Bardzo miło nam poinformować, iż laureatką I miejsca została podopieczna naszego przedszkola Michalina Burek pod kierownictwem Pani Joanny Paliczka. Wyróżnienie przyznano Marice Andrusewicz pod kierownictwem Pani Bożeny Becmer.

Mali artyści odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy podczas uroczystego podsumowania konkursu w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Olsztynie podczas obchodów Dnia Flagi RP.

Dziękujemy rodzicom za współpracę. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom wielkiego talentu i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich uzdolnień! Gratulujemy!!!

 

 

info: PS 2

Galeria zdjęć

277455030_715750666259787_6914068509293291516_n 278979471_360688679414472_3585886917002987555_n 279029610_5546387925374507_5292010252117599503_n 279043413_481204943808786_1575488944108796799_n 279099470_3112676212319365_1883225758282201140_n 279172297_691063062163449_5790629677729851508_n 279280330_3116557998672732_6344024293986941159_n 279674115_341977481169081_1970650584091923726_n 279912237_586856279035612_6748348771906291486_n (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności