Miasto i Gmina Pasłęk

Zapraszamy na zajęcia aerobiku

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza w wakacje (lipiec i sierpień) we wtorki i czwartki w godzinach od 19:00 do godz. 20:00 na kształtujące sylwetkę i poprawiające kondycję zajęcia aerobiku.

Zajęcia płatne. Jednorazowa wejściówka 25 zł.

 

aerobik_wakacje_s 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności