Miasto i Gmina Pasłęk

Konkurs plastyczny "Segregacja śmieci w oczach dzieci"

Burmistrz Pasłęka zaprasza dzieci z klas I – III szkół podstawowych z Gminy Pasłęk do udziału w Konkursie plastycznym pn. „Segregacja śmieci w oczach dzieci”.

Konkurs na najlepsze 12 prac plastycznych, które będą opublikowane w kalendarzu na 2023 rok. Laureaci Konkursu zostaną nagrodzeni gadżetami ekologicznymi oraz otrzymają kalendarz z własnymi pracami.

Zasady konkursu:

  1. Termin dostarczenia prac do 02 grudnia 2022 r.
  2. Tematyka prac: segregacja śmieci, recykling.
  3. Technika prac: plastyczna (kredka, ołówek, farby, pastele) w formacie A4, układ poziomy (z wykluczeniem prac przestrzennych).
  4. Prace konkursowe należy dostarczyć na adres: Urząd Miejski w Pasłęku,
  5. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 16 grudnia 2022 r.

Informacje dodatkowe: pod nr telefonu (55) 248-20-01 wew. 73

W załączeniu Regulamin Konkursu oraz plakat informacyjny

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Pliki do pobrania:

Zarządzenie i Regulamin
Format: pdf, 97.88 kB
plakat
Format: pdf, 291.05 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności