Miasto i Gmina Pasłęk

Konkurs „Czyste Sołectwo”

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów i Organizacja Odzysku ASEKOL PL zapraszają do wzięcia udziału w Programie: „Czyste Sołectwo”.

Do programu można zgłosić się na stronie www.czystesolectwo.pl lub telefonicznie 532-076-238

Projekt „Czyste Sołectwo” skierowany jest do sołectw/sołtysów i polega na zbiórce elektroodpadów. 

Uczestnictwo jest bezpłatne, a sołectwa nie ponoszą żadnych kosztów związanych z akcją. 

Za każdą tonę zebranych elektrośmieci Sołectwo otrzymuje 400 zł. 

Minimalna waga odpadów: 500 kg.

Dodatkowo na Sołectwa, które zbiorą najwięcej elektroodpadów czekają nagrody:

I miejsce: 8.000 zł 

II miejsce: 5.000 zł 

III miejsce: 3.000 zł 

IV miejsce: 2.000 zł 

V miejsce: 1.000 zł

W ramach zbiórki będą zbierane: lodówki, pralki, zmywarki, mały sprzęt AGD np. miksery, czajniki, roboty kuchenne, żelazka, odkurzacze, sprzęt IT: komputery, monitory, klawiatury, myszki, sprzęt RTV: radia, głośniki, telewizory itd.

Udział w konkursie należy zgłosić do dnia 31.10.2023 r.

Szczegóły konkursu dostępne na stronie: www.czystesolectwo.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności