Miasto i Gmina Pasłęk

Kondolencje z powodu śmierci śp. Jerzego Lipińskiego - byłego dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 w Pasłęku

Z głębokim żalem i smutkiem

przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś.P.

Jerzego Lipińskiego

Byłego dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 w Pasłęku

w latach 1979 - 1986

W naszej pamięci pozostanie jako osoba dobra,

życzliwa o niezwykłej osobowości,

cenny członek społeczności Miasta i gminy Pasłęk.

Łącząc się w żałobie i smutku

Całej Rodzinie, bliskim i przyjaciołom

składamy wyrazy szczerego współczucia.

     

Przewodniczący Rady Miejskiej w Pasłęku

mgr Marian Matuszczak

Zastępca Burmistrza Pasłęka

mgr Marek Sarnowski

Burmistrz Pasłęka

dr Wiesław Śniecikowski

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności