Miasto i Gmina Pasłęk

Kondolencje z powodu śmierci śp. Czesławy Andrusewicz

Panu Eugeniuszowi Andrusewiczowi

Byłemu wieloletniemu pracownikowi

oraz Kierownikowi Referatu Budownictwa

i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Pasłęku

z powodu śmierci

Matki

oraz

Panu Marcinowi Andrusewiczowi

Informatykowi Urzędu Miejskiego w Pasłęku

z powodu śmierci

Babci

najszczersze wyrazy

współczucia, wsparcia i otuchy

w trudnych chwilach po odejściu

śp. Czesławy Andrusewicz

składają:

 

Zastępca Burmistrza Pasłęka

mgr Marek Sarnowski

Pracownicy

Urzędu Miejskiego w Pasłęku

Burmistrz Pasłęka

dr Wiesław Śniecikowski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności