Miasto i Gmina Pasłęk

Koncert "Requiem Mozarta"

Pasłęckie Centrum Kultury i Aktywności serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert "Requiem Mozarta", który odbędzie się w dniu 6 września 2025 r. o godz. 19:00 w Kościele pw. św. Bartłomieja w Pasłęku.

Organy – prof. Krzysztof Urbaniak
Sopran – Karolina Zielińska
Alt – Magdalena Poronin
Tenor – Przemysław Radziszewski
Bas – Krzysztof Bobrzecki
Chór Cantata pod dyrekcją Marty Drózda-Kulkowskiej
Dyrygent koncertu: Michał Krężlewski

Nie przegap okazji, by przeżyć niezapomniany wieczór pełen muzyki i emocji!

Wstęp wolny!

Messenger_creation_796355642858707 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności