Miasto i Gmina Pasłęk

KONCERT KOLĘD W ZIELONCE PASŁĘCKIEJ

6 stycznia 2024 r. w filii POK w Zielonce Pasłęckiej odbył się koncert kolęd pt. "Zagrajmy i Zaśpiewajmy". Na scenie wystąpiła Parafialna Orkiestra Dęta prowadzona pod batutą Andrzeja Krasińskiego w towarzystwie śpiewu pani Izabeli Charmuszko.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo przygotowanej przez sekcję filmową POK - Barbarę Nowak oraz Jerzego Miąskowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=tKeSlpl4Ru8

Galeria zdjęć

koncert_koled_zp_06012024_021 koncert_koled_zp_06012024_002 koncert_koled_zp_06012024_003 koncert_koled_zp_06012024_004 koncert_koled_zp_06012024_006 koncert_koled_zp_06012024_009 koncert_koled_zp_06012024_010 koncert_koled_zp_06012024_011 koncert_koled_zp_06012024_020 koncert_koled_zp_06012024_031 koncert_koled_zp_06012024_033 koncert_koled_zp_06012024_047 koncert_koled_zp_06012024_049 koncert_koled_zp_06012024_050 koncert_koled_zp_06012024_056 koncert_koled_zp_06012024_062
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności