Miasto i Gmina Pasłęk

Koncert Charytatywny dla Łucji Wlazełko

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów:

"Mam zaszczyt organizować koncert charytatywny dla wspaniałej dziewczynki walczącej z nowotworem. Łucja ma 12 lat i choruje na mięsaka Ewinga miednicy - raka bardzo rzadkiego i złośliwego. Chciałabym zaangażować w to wydarzenie jak najwięcej osób, gdyż każdy grosz może pomóc Łucji uzbierać pieniądze na leczenie. Cel jest szczytny, więc otwórzmy swoje serca i pomóżmy! Podczas koncertu przeniesiemy się w czasie do krainy, pełnej miłości i magii, gdzie usłyszą Państwo dźwięki słynnych melodii z wielu bajek oraz filmów. 
 
15 listopada godz. 17:00 (sobota)
Sala widowiskowo-kinowa Pasłęckiego Centrum Kultury i Aktywności
Plac św. Wojciecha 5
 
Pomóżmy razem napisać dla niej najpiękniejszą bajkę - taką z prawdziwym szczęśliwym zakończeniem!"
 
Kinga Jankiewicz

 

plakat_koncert_charytatywny_m 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności