Miasto i Gmina Pasłęk

Już jutro koncert z utworami Anny German pt. „Lato pełne miłości”...

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają 15 lipca 2022 r. o godz. 19:00 na koncert z utworami Anny German pt. "Lato pełne miłości". Wstęp wolny!

Koncert odbędzie się w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku, wystąpią:

Katarzyna Zawada - wokal,
Tadeusz Wicherek - dyrygent,
Elbląska Orkiestra Kameralna.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności