Miasto i Gmina Pasłęk

IV Piknik Strażacko-Biblioteczny pod hasłem „Połączeni tradycją”

Serdecznie zapraszamy na IV Piknik Strażacko-Biblioteczny pod hasłem „Połączeni tradycją”, który odbędzie się 7 września 2024 r. w Zielonce Pasłęckiej. Wydarzenie organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Pasłęku- Filię Biblioteki Publicznej w Zielonce Pasłęckiej, Pasłęcki Ośrodek Kultury oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Zielonce Pasłęckiej, odbędzie się w dwóch lokalizacjach: na tzw. "Wałach" oraz w Remizie OSP.

Program Pikniku:

14:00 Remiza OSP:
- pokaz wozów i sprzętu strażackiego,
- nauka udzielania pierwszej pomocy,
- lanie wody.


„Wały”:

- Teatr Form Korzunowicz z Olsztyna,
- gry i zabawy,
- ognisko,
- słodki poczęstunek.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości z okolic do wspólnego świętowania!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności