Miasto i Gmina Pasłęk

Informacja o wynikach naboru na stanowisko strażnika miejskiego

Informacja o wynikach naboru
na wolne stanowisko urzędnicze strażnika miejskiego
w Urzędzie Miejskim w Pasłęku
ogłoszonego w dniu 1 lutego 2022 roku

 

Informuje się, że nabór na stanowisko urzędnicze strażnika miejskiego
w Urzędzie Miejskim w Pasłęku został zakończony na etapie oceny formalnej złożonych ofert.

UZASADNIENIE

Na wolne stanowisko strażnika miejskiego, na które ogłoszony został nabór
zatrudniona została osoba na podstawie art. 22 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o
pracownikach samorządowych (t.j: Dz.U. 2022, poz. 530, z późn. zm.), tj. poprzez
przeniesienie pracownika na jego wniosek z innej samorządowej jednostki organizacyjnej
do Urzędu Miejskiego w Pasłęku. Przeniesiony pracownik spełnia określone prawem
wymagania niezbędne do zatrudnienia na stanowisku strażnika miejskiego.
W związku z powyższym ogłoszony nabór zakończono na etapie oceny formalnej złożonych ofert.

 

Pasłęk, 29 kwietnia 2022 r.

 

BURMISTRZ PASŁĘKA
dr Wiesław Śniecikowski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności