Miasto i Gmina Pasłęk

III FEEDEROWE GP OKRĘGU ELBLĄG O PUCHAR BURMISTRZA PASŁĘKA

W dniu 27.10.2024r. Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW nr 14 w Pasłęku byli organizatorami III Feederowych Zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu o puchar Burmistrza Pasłęka.

W zawodach wystartowało 31 zawodników z różnych kół. Miejscem rozegrania zawodów był Kanał Elbląski w miejscowości Dłużyna, gdzie zmagania wędkarzy trwały pięć godzin. Po zakończeniu łowienia i zważeniu ryb, które w bardzo dobrej kondycji natychmiast wróciły do wody zostali ustaleni zwycięzcy tego spotkania. I tak: pierwsze miejsce zajął Damian Aftomonkin z Koła w Nowym Dworze Gd, który zdobył 5080 pkt. Drugie miejsce zajął Rafał Rynkiewicz z Koła w Ornecie uzyskując 3900 pkt, a trzecie miejsce Dawid Jaroszewicz również z Koła w Ornecie z ilością 3645 pkt. Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez Panią Burmistrz Elżbietę Wasiuk, oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora. Na zakończeniu uczestnicy spotkania poczęstowani zostali ciepłym posiłkiem.

Info: R.Tokarski

 

Galeria zdjęć

20241027_070403 20241027_102819 20241027_151446 20241027_151512 20241027_151544 20241027_151614
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności