Miasto i Gmina Pasłęk

Finałowy koncert organowy w ramach 10. edycji Pasłęckiego Festiwalu Organowego za nami...

W sobotę – 10 września 2022 r. w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku odbył się piąty, finałowy koncert organowy w ramach 10. edycji Pasłęckiego Festiwalu Organowego. Podczas spotkania na zabytkowych organach Andreasa Hildebrandta zagrali Paweł Urbanek i Łukasz Różyło z Łodzi.

To już koniec 10. edycji Pasłęckiego Festiwalu Organowego. Tegoroczna edycja festiwalu wpisała się w obchody 725-lecia lokacji Pasłęka.

Kierownikiem artystycznym Pasłęckiego Festiwalu Organowego był dr hab. Krzysztof Urbaniak.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Pasłęk, Zarządu Powiatu w Elblągu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 

https://youtu.be/wQzdo_hdX9E

Galeria zdjęć

1-OrganyKonFinalowy_10092022_001 2-OrganyKonFinalowy_10092022_004 3-OrganyKonFinalowy_10092022_005 4-OrganyKonFinalowy_10092022_006 5-OrganyKonFinalowy_10092022_008 6-OrganyKonFinalowy_10092022_009 7-OrganyKonFinalowy_10092022_010 8-OrganyKonFinalowy_10092022_011 9-OrganyKonFinalowy_10092022_012
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności