Miasto i Gmina Pasłęk

Festiwal Orkiestr Dętych za nami...

W niedzielę, 23 października 2022 w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury obył się Festiwal Orkiestr Dętych, w którym wystąpiła tylko jedna orkiestra z Kurzętnika. Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy Centrum Usług Społecznych w Kurzętniku pod batutą kapelmistrza Pana Mariusza Brzezickiego wykonała marsze strażackie, wojskowe i pogrzebowe.

Orkiestra działa od 14 lat. Bierze udział, wygrywa i zdobywa laury na festiwalach krajowych i międzynarodowych.

 

Zadanie było współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo przygotowanych przez sekcję filmową POK - Barbarę Nowak oraz Jerzego Miąskowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=NZq2f72Jhxg

 

 

 

Foto: glospasleka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności