Miasto i Gmina Pasłęk

Szlachetna Paczka w Szkole Podstawowej nr 3 w Pasłęku - akcja zakończona podwójnym sukcesem!

Udało się!!! Dzięki wsparciu, ogromnemu zaangażowaniu i pomocy nauczycieli, uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku udało się zebrać taką ilość pieniędzy, która pozwoliła na wsparcie rodziny Pani Anny. Osiem (!!!) kiermaszy i zbiórki wśród pracowników w szkole, zaowocowało kwotą 7.894,07 zł, która pozwoliła na wsparcie wybranej wcześniej oraz kolejnej rodziny - z Wilcząt. 

Mamy weekend cudów - potrzebujące rodziny otrzymają paczki. Nie ma słów, którymi możemy wyrazić naszą wdzięczność. Wyobraźcie sobie, że dzięki darczyńcom ktoś będzie miał najpiękniejsze święta w życiu. Święta, podczas których nie będzie musiał się martwić o podstawowe potrzeby. Dzięki Wam pomoc przestała być tylko ideą - stała się realnym wsparciem dla drugiego człowieka. 

Szlachetna Paczka to coś więcej niż zbiórka darów. To lekcja empatii, solidarności i odpowiedzialności za drugiego człowieka. I ta lekcja została pięknie odrobiona. 

Dziękujemy również społeczności Przedszkola Samorządowego nr 1 w Pasłęku oraz firmie Mlekoma. 

Dziękujemy niezawodnej Radzie Rodziców z Panią Kingą Kuźmicz na czele. 

Dziękujemy wspaniałym uczniom - wolontariuszom za pomoc w pakowaniu paczek i przy organizacji kiermaszy. Chętnie przyłączyliście się do nas i okazaliście swoje ogromne serca.

Niech to dobro, którym się podzieliliście, wraca do Was ze zdwojoną siłą. Dziękujemy za serce, czas i zaangażowanie. Razem stworzyliśmy coś naprawdę wyjątkowego. 

Klementyna Najmoła i Anna Adameczek

Info i foto: SP 1

Galeria zdjęć

paczka1 paczka2 paczka3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności