Miasto i Gmina Pasłęk

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

12 kwietnia 2024 roku odbyły się obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 12:00 w Kościele św. Bartłomieja w Pasłęku, po której Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Pasłęku Panem Marianem Matuszczakiem i Sekretarzem Pasłęka Panem Stanisławem Mikluszem złożyli kwiaty oraz znicze pod pomnikiem upamiętniającym Ofiary Zbrodni Katyńskiej. W uroczystości uczestniczył także Zastępca Burmistrza Pasłęka Pan Marek Sarnowski oraz mieszkańcy Gminy Pasłęk i kadeci z klasy wojskowej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku na czele z mjr. Bolesławem Czechowskim.

 

Galeria zdjęć

IMG_9027 IMG_9028 IMG_9037 IMG_9043 IMG_9045 IMG_9048 IMG_9050 IMG_9052 IMG_9054 IMG_9056 IMG_9057 IMG_9059 IMG_9060 IMG_9064 IMG_9069 IMG_9072 IMG_9074 IMG_9076 IMG_9081 IMG_9083 IMG_9087 IMG_9089 IMG_9091 IMG_9097 IMG_9100 IMG_9106 IMG_9119 IMG_9120 IMG_9124 IMG_9127
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności