Miasto i Gmina Pasłęk

Z żalem informujemy o śmierci śp. Doroty Strzałkowskiej

Krzyż z wstążką u dołu

Z głębokim żalem i smutkiem

przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś.P.

Doroty Strzałkowskiej

byłego pracownika Urzędu Miejskiego w Pasłęku

W naszej pamięci pozostanie jako osoba

życzliwa, dobra, o niezwykłej osobowości,

cenny członek społeczności Miasta i Gminy Pasłęk.

Łącząc się w żałobie i smutku

całej rodzinie, bliskim i przyjaciołom

składamy wyrazy szczerego współczucia. 

Pracownicy
Urzędu Miejskiego w Pasłęku
 
Burmistrz Pasłęka
dr Wiesław Śniecikowski
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności