Miasto i Gmina Pasłęk

Bieg Niepodległości z MOSIR za nami...

Kinga Zienkiewicz i Kuba Soroka wygrali Bieg Niepodległości na dystansie 3000 m, który odbył się 12 listopada 2022 roku na Stadionie Miejskim w Pasłęku. Przed biegiem głównym był bieg rodzinny na dystansie 800 m, w którym wystartowały dzieci wraz z rodzicami. Organizatorami imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkolny Związek Sportowy w Pasłęku.

Wyniki:

3000 m kobiet

1. Kinga Zienkiewicz – 12.15

2. Patrycja Wróbel – 13.02

3. Monika Rapacka – 15.47

3000 m mężczyzn

1. Jakub Soroka – 10.45

2. Maciej Szczepański – 10.48

3. Wojtek Słowikowski – 10.53

 

Foto: glospasleka

Galeria zdjęć

52757-3785-bieg-niepodleglosci-0-3 52759-3785-bieg-niepodleglosci-2-3 52765-3785-bieg-niepodleglosci-8-3 52766-3785-bieg-niepodleglosci-9-3 52767-3785-bieg-niepodleglosci-10-3 52768-3785-bieg-niepodleglosci-11-3 52771-3785-bieg-niepodleglosci-14-3 52773-3785-bieg-niepodleglosci-16-3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności