Miasto i Gmina Pasłęk

Bezpłatna komunikacja autobusowa dla wyborców w dniu wyborów 15 października 2023 r.

Burmistrz Pasłęka informuje, że w dniu wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ogólnopolskiego Referendum tj. 15 października 2023 r.  zorganizowany zostanie bezpłatny gminny przewóz pasażerski dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałych obwodach głosowania położonych na obszarze gminy Pasłęk. Transport wyborców do lokali wyborczych odbywać się będzie według poniższego harmonogramu.

W przypadku gdy w miejscowości znajduje się kilka przystanków, autobus zatrzyma się na każdym z nich.

R1 R2 R3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności