Miasto i Gmina Pasłęk

Barbara Zarudzka nagrodzona za pomoc bezdomnym zwierzętom

Po raz pierwszy Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznał Nagrodę Przyjaciela Zwierząt „Cztery Łapy”. Wydarzenie to odbyło się 15 grudnia w Hotelu Warmińskim w Olsztynie.

Laureatem konkursu została Barbara Zarudzka, kierownik pasłęckiego Schroniska „Psi Raj”, która otrzymała nagrodę wraz z gratulacjami z rąk Jolanty Piotrowskiej, członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Jana Bobka, radnego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Ideą konkursu jest promowanie zachowań służących poprawie dobrostanu i ochronie zwierząt domowych. Przyznawane są dwie nagrody - osobno dla osób fizycznych i dla podmiotów zbiorowych, których działalność jest związana z pomocą i ratowaniem bezdomnych, porzuconych i pokrzywdzonych zwierząt domowych w województwie warmińsko-mazurskim.

Od początku istnienia schroniska w Pasłęku samorząd pasłęcki wspiera jego działalność a od 14 lat współpracuje zlecając między innymi sprawowanie doraźnej opieki nad bezdomnymi zwierzętami, w tym ich sterylizację na terenie Gminy Pasłęk.

Galeria zdjęć

01 02
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności