Miasto i Gmina Pasłęk

Badanie ankietowe dotyczące mobilności w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Elbląga

Gmina Pasłęk zachęca do udziału w badaniu mobilności w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Elbląga.

Badanie zostało przygotowane w związku z opracowywanym obecnie Planem zrównoważonej mobilności miejskiej dla MOF Elbląga, tj. Gminy Miasto Elbląg jako Lidera oraz jednostek samorządu terytorialnego powiązanych funkcjonalnie, tj. Powiatu Elbląskiego, Gminy Elbląg, Gminy Gronowo Elbląskie, Gminy Markusy, Gminy Milejewo, Gminy Młynary, Gminy Pasłęk oraz Gminy Tolkmicko. 

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, w skrócie SUMP (skrót od angielskiej nazwy Sustainable Urban Plan Mobility) to dokument strategiczny, który ma służyć poprawie mobilności mieszkańców całego obszaru funkcjonalnego.

Opracowanie planu pozwoli lepiej:

  • wykorzystać istniejącą infrastrukturę w miastach, gminach i powiatach,
  • planować transport (w tym transport zbiorowy, rowerowy),
  • koordynować inwestycje.

Każdy z nas może aktywnie uczestniczyć w tworzeniu Planu Zrównoważonej Mobilności, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym mobilności miejskiej. 

Informacje uzyskane w ww. badaniu zostaną wykorzystane przy ich tworzeniu. 

Ankietę można wypełniać do dnia 26 lutego 2024 r. 

TWÓJ GŁOS MA ZNACZENIE 

Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2cgNg4Dk-cE4LiY_kA_Eqk2IIomqoS2oH6njiTzr2QvwWJg/viewform?usp=sf_link

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności