Miasto i Gmina Pasłęk

Aktywne powitanie wiosny z PCKiA

W dniu 20 marca 2026 r.  w Parku Ekologicznym w Pasłęku odbyły się zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej, które mieliśmy przyjemność przygotować z okazji pierwszego dnia wiosny. 
 
Dzieci z entuzjazmem brały udział w warsztatach tworzenia Marzanny oraz aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki poczęstunek. 
 
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień i dziękujemy za udział! 

Galeria zdjęć

Dzień wiosny 2026 9 Dzień wiosny 2026 8 Dzień wiosny 2026 7 Dzień wiosny 2026 6 Dzień wiosny 2026 5 Dzień wiosny 2026 4 Dzień wiosny 2026 3 Dzień wiosny 2026 2 Dzień wiosny 2026 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności