Miasto i Gmina Pasłęk

Akcja "Otul Stópki" w Szkole Podstawowej nr 1 w Pasłęku

Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej nr 1 w Pasłęku w ostatnim czasie przeprowadziło zbiórkę skarpetek dla dzieci. Akcja OTUL STÓPKI przyniosła niesamowity odzew. Zebraliśmy ponad 250 par nowiutkich, cieplutkich i kolorowych skarpetek dla dzieci, które już zostały przekazane w dobre ręce. Serdecznie dziękujemy każdemu kto włączył się do akcji. 

Info i foto: SP nr 1 w Pasłęku 

Galeria zdjęć

1485f464-21c3-4fb5-8d67-c2fdfe3fbcb9 252444c6-9752-4e6a-bfa1-a53701a6482e a06a31ec-377b-4444-96a3-e658e8580333 a97ac7ef-98ac-4687-8c34-fcdd785e4edc b27cd761-e0b2-40f8-b3a0-0c3fa2803815
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności