Miasto i Gmina Pasłęk

Spektakl teatralny pt. "Listy z domu wariatów"

6 października 2021 r. w sali widowiskowo - kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl teatralny pt. „Listy z domu wariatów” na podstawie wierszy Tadeusza Zawadowskiego. Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik, scenografię przygotował Zygmunt Prończyk. Monodram w wykonaniu Mikołaja Guzka obejrzała publiczność wraz z artystami biorącymi udział w plenerze malarskim "Pasłęckie Barwy Jesieni".

Galeria zdjęć

Spektakl teatralny pt. "Listy z domu wariatów" 06.10.21  5 Spektakl teatralny pt. "Listy z domu wariatów" 06.10.21  4 Spektakl teatralny pt. "Listy z domu wariatów" 06.10.21  3 Spektakl teatralny pt. "Listy z domu wariatów" 06.10.21  2 Spektakl teatralny pt. "Listy z domu wariatów" 06.10.21  1 Spektakl teatralny pt. "Listy z domu wariatów" 06.10.21  6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności