Miasto i Gmina Pasłęk

Wielka zbiórka krwi w Pasłęku w sobotę...

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie zapraszają w najbliższą sobotę, 16 lipca 2022 r. na wielką zbiórkę krwi.

Zbiórka rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do godziny 11:00.

Miejscem poboru krwi jest plac przed Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą nr 3 w Pasłęku. Zapraszamy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności