Miasto i Gmina Pasłęk

Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Pasłęka w Brydżu Sportowym

W sobotę, 20 czerwca 2026 r. w Pasłęku odbyły się Turnieje Brydża Sportowego rozegrane pod Honorowym Patronatem Burmistrza Pasłęka. Wydarzenie zgromadziło zawodników reprezentujących kluby i środowiska brydżowe z regionu Warmii, Żuław i Powiśla.

Pasłęcki turniej stanowił część cyklu Grand Prix Warmii, Żuław i Powiśla 2025/2026, który z inicjatywy Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego organizowany jest od 17 lat. Cykl ten od lat integruje środowisko brydżowe regionu i promuje aktywne formy rywalizacji sportowej.

W ramach zawodów rozegrano:

  • Ogólnopolski Turniej Par,
  • Turniej Grand Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego,
  • Turniej Grand Prix Warmii, Żuław i Powiśla.

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na stronie:
https://kubusiu.michzimny.pl/260620/ 

Galeria zdjęć

IMG_20260620_162312583[1] IMG_20260620_164422607[1] IMG_20260620_164507867[1] IMG_20260620_164547367[1]
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności