Miasto i Gmina Pasłęk

Pamiętamy o tych strażakach, którzy odeszli na wieczną służbę

W dniu Świętego Floriana, 4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka – święto wszystkich, którzy z odwagą i poświęceniem służą drugiemu człowiekowi, niosąc pomoc w najtrudniejszych chwilach. To także czas zadumy i pamięci o tych strażakach, którzy oddali życie pełniąc swoją służbę.

Z tej okazji, 5 maja 2025 roku funkcjonariusze Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz przedstawiciele pasłęckiego samorządu złożyli symboliczną wiązankę kwiatów i zapalili znicze na grobie poległych strażaków, którzy odeszli na wieczną służbę.

Cześć Ich pamięci.

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności