Miasto i Gmina Pasłęk

Bezpłatne międzypokoleniowe warsztaty brydża dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Urząd Miejski w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na zajęcia brydża – wyjątkowej gry, która rozwija kreatywność, strategiczne myślenie i koncentrację! Zajęcia poprowadzi profesjonalny trener klasy państwowej: Bogusław Gierulski - Arcymistrz Międzynarodowy, medalista Mistrzostw Świata.

Zapraszamy na najbliższe zajęcia w dniu 18 lutego (wtorek) w sali nr 8, godz. 16:30-18:30.

Brydż to świetny trening dla mózgu, który uczy logicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy już mieli styczność z brydżem!

Zapraszamy_na_zajęcia_we_wtorek_18_lutego_od_godz-_1630_-_1830_Galeria_POK,_II_piętro 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności