Miasto i Gmina Pasłęk

KABARET K2

W piątek 12 kwietnia 2024 r. na scenie sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury wystąpił Kabaret K2 z Zielonej Góry, prezentując swój nowy program "Jedziemy po Was". Ich występ był pełen śmiechu, ostrości i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Nie zabrakło improwizacji i bezpośredniego kontaktu z widzami. Wszyscy licznie zgromadzeni widzowie dobrze się bawili.

Galeria zdjęć

DSC01629 DSC01636 DSC01654 DSC01657 DSC01664 DSC01674 DSC01703 DSC01704 DSC01707 DSC01709 DSC01711 DSC01714 DSC01716 DSC01717 DSC01724 DSC01739 DSC01743 DSC01748
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności