Miasto i Gmina Pasłęk

Spektakl teatralny "Prezent urodzinowy"

W czwartek 14 lutego w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl teatralny pt. "Prezent urodzinowy". Na scenie zobaczyliśmy znakomitą obsadę aktorską: Annę Samusionek, Kaję Paschalską, Rafała Kwietniewskiego, Włodzimierza Matuszaka, Sławomira Packa.

Był to spektakl z zaskakującymi zwrotami akcji, który dał widzom ogromną dawkę śmiechu. Publiczność była świadkami wielu zaskakujących pomyłek, fantastycznych kreacji aktorskich, wspaniałych dialogów, a wszystko to w reżyserii Wojciecha Błacha, reżysera spektaklu "Weekend z R."

Galeria zdjęć

DSC00948 DSC00888 DSC00892 DSC00893 DSC00896 DSC00900 DSC00905 DSC00907 DSC00908 DSC00917 DSC00918 DSC00925 DSC00928 DSC00937 1 DSC00944 DSC00947 DSC00949 DSC00958
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności