Miasto i Gmina Pasłęk

V Pasłęckie Biegi z okazji 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W piątek, 10 listopada 2023 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się V Pasłęckie Biegi z okazji 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W biegach wystartują reprezentacje pasłęckich szkół podstawowych i średnich. Każdy uczestnik na mecie otrzyma okolicznościowy medal, a zawodnicy i zawodniczki, którzy zajmą miejsca I-III otrzymają nagrody rzeczowe. Patronat nad biegami objął Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski. Po raz pierwszy w tej imprezie wystartują osoby niepełnosprawne. Organizatorzy przygotowali dla nich wyścig na wózkach na dystansach 100 m i 200 m.

Organizatorami zawodów są: Urząd Miejski w Pasłęku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku, Pasłęcki Szkolny Związek Sportowy i Klub Sportowy Polonia w Pasłęku

Program zawodów:

godz. 10:00 - uroczyste otwarcie

godz. 10:10 – bieg na 400 m dziewcząt klasy I-II szkoły podstawowe

godz.10:20 - bieg na 400m chłopców klasy I-II szkoły podstawowe

godz.10:30 – bieg na 400 m dziewcząt klasy III-IV szkoły podstawowe

godz. 10:40 – bieg na 400 m chłopców klasy III-IV szkoły podstawowe

godz. 10:50 – bieg na 600 m dziewcząt klasy V-VI szkoły podstawowe

godz. 11:05 – bieg na 600 m chłopców klasy V-VI szkoły podstawowe

godz. 11:20 – bieg na 1000 m dziewcząt klasy VII- VIII szkoły podstawowe

godz. 11:40 – bieg na 1000 m chłopców klasy VII-VIII szkoły podstawowe

godz. 11:55 – bieg na 1000 m dziewcząt szkoły średnie

godz. 12:15 – bieg na 1000 m chłopców szkoły średnie

godz. 12:30 – wyścig wózkarzy na dystansie 100 m

godz.12:40 – wyścig wózkarzy na dystansie 200 m

godz.12:50 - dekoracje

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności