Miasto i Gmina Pasłęk

Z żalem informujemy o śmierci śp. Zbigniewa Bocian

 

Z głębokim żalem i smutkiem

przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś.P.

Zbigniewa Bociana

pasłęckiego przedsiębiorcy, wieloletniego działacza sportowego zasłużonego dla rozwoju sportu na terenie Miasta i Gminy Pasłęk.

W naszej pamięci pozostanie jako osoba 

życzliwa, dobra, o niezwykłej osobowości,

cenny członek społeczności Miasta i Gminy Pasłęk.

Łącząc się w żałobie i smutku

 


Pani Marii Bocian żonie i byłej radnej Rady Miejskiej w Pasłęku, 

całej Rodzinie, bliskim i przyjaciołom

 


składamy wyrazy szczerego współczucia.

 

Przewodniczący                                                                                                 Burmistrz Pasłęka
Rady Miejskiej w Pasłęku                                                                                  dr Wiesław Śniecikowski
mgr Marian Matuszczak

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności