Miasto i Gmina Pasłęk

Podpisanie umowy na realizację zadania publicznego

W dniu dzisiejszym (26.05.2023) została podpisana umowa pomiędzy Gminą Pasłęk reprezentowaną przez Burmistrza Pasłęka z Regionalnym Związkiem Pszczelarzy w Elblągu z/s w Starym Polu – Koło Terenowe BARTNIK w Pasłęku, wyłonionym w drugiej edycji konkursu ofert organizacji pozarządowych. Organizacja otrzyma wsparcie w kwocie 10000 zł na realizację zadania pn. „Odtwarzanie zasobów pszczół i propagowanie produktów pszczelarskich na terenie Miasta i Gminy Pasłęk”.


Przypominamy, że w drugiej edycji konkursu ogłoszonego w dniu 19 kwietnia 2023 r. wpłynęła 1 oferta organizacji pozarządowych złożona przez Regionalny Związek Pszczelarzy w Elblągu z/s w Starym Polu – Koło Terenowe BARTNIK w Pasłęku.

Galeria zdjęć

IMG_6628 IMG_6634
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności