Miasto i Gmina Pasłęk

XI PASŁĘCKA WIOSNA TEATRALNA - "MAŁY KSIĄŻĘ"

Dzisiejszego dnia - 24.04.23 w ramach XI Pasłęckiej Wiosny Teatralnej odbył się seans sztuki „Mały Książę” w wykonaniu Grupy Teatralnej Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Spektakl wyreżyserował Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu oraz prowadzący Grupę Teatralną. Młodzi aktorzy zaprezentowali swój spektakl przed publicznością z pasłęckich i elbląskich szkół podstawowych i liceów. Na koniec każdy z aktorów otrzymał z rąk Burmistrza Pasłęka dr Wiesława Śniecikowskiego grę "Wybuduj Pasłęk" , czekoladę oraz płytę sekcji filmowej POK z nagraniem premierowego spektaklu "Małego Księcia".  Przygotowania do spektaklu trwały przez cały rok intensywnej pracy.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

OBSADA:

Aniela Dziemidowicz

Oliwia Wiśniewska

Amelia Markiewicz

Zofia Rzymska

Kasia Mazuryk

Michael Albartowicz

 

Dziękujemy bardzo mecenasom, którzy objęli patronatem XI Pasłęcką Wiosnę Teatralną:

JAROSŁAWOWI MIELNIKOWI – DYREKTOROWI GENERALNEMU SERY ICC PASŁĘK

WOJCIECHOWI ŻYLISOWI - PREZESOWI ZARZĄDU BRANIEWSKO-PASŁĘCKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO Z SIEDZIBĄ W PASŁĘKU

HENRYKOWI ORŁOWSKIEMU – PREZESOWI PRZEDSIĘBIORSTWA HANDLOWO-USŁUGOWEGO HEOPS

 

Galeria zdjęć

DSC05148 DSC05081 DSC05088 DSC05089 DSC05090 DSC05096 DSC05098 DSC05102 DSC05109 DSC05112 DSC05119 DSC05138 DSC05145 DSC05147 DSC05153 DSC04977 DSC04702
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności