Miasto i Gmina Pasłęk

Otwarte Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych

Pond 400 zawodników i zawodniczek wystartowało w sobotę, 18 marca 2023 r. w Parku Ekologicznym w Pasłęku podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych.

Patronat honorowy nad mistrzostwami objął Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski, który wręczył medale i puchary dla najlepszych zawodników i zawodniczek.

Wśród tak licznego grona biegaczy bardzo dobrze wypadli reprezentanci pasłęckich klubów, którzy łącznie zdobyli 8 medali. Na podium stanęli: Adam Ochnik, Lena Adamczyk, Filip Kamiński (Polonia Pasłęk), Kinga Zienkiewicz, Jakub Soroka, Kacper Demski, Lena Tanona, Mateusz Rębowski (Gimpas Pasłęk). W klasyfikacji klubów Gimpas Pasłęk zajął trzecie miejsce, a Polonia Pasłęk uplasowała się na szóstym miejscu.

Organizatorami mistrzostw byli: Warmińsko Mazurskie Zrzeszenia LZS w Olsztynie, Warmińsko Mazurski Związek Lekkiej Atletyki w Olsztynie, Samorząd Województwa Warmińsko Mazurskiego, KS Polonia Pasłęk i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku. Wyniki na stronie domtel.pl

Foto: glospasleka

Galeria zdjęć

53825-3958-przelaje-w-parku-0-3 53827-3958-przelaje-w-parku-2-3 53837-3958-przelaje-w-parku-12-3 53838-3958-przelaje-w-parku-13-3 53839-3958-przelaje-w-parku-14-3 53840-3958-przelaje-w-parku-15-3 53841-3958-przelaje-w-parku-16-3 53842-3958-przelaje-w-parku-17-3 53843-3958-przelaje-w-parku-18-3 53844-3958-przelaje-w-parku-19-3 53845-3958-przelaje-w-parku-0-3 53846-3958-przelaje-w-parku-1-3 53847-3958-przelaje-w-parku-2-3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności