Miasto i Gmina Pasłęk

10. Pasłęcki Festiwal Organowy - zaproszenie na sobotni koncert...

Serdecznie zapraszamy na piąty – finałowy koncert organowy w ramach 10. edycji Pasłęckiego Festiwalu Organowego, który odbędzie się w sobotę – 10 września 2022 r. - o godz. 19:30 w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku. Podczas spotkania na zabytkowych organach Andreasa Hildebrandta zagrają Paweł Urbanek i Łukasz Różyło z Łodzi.

Wstęp na koncert jest WOLNY. Zapraszamy!

 

Kierownikiem artystycznym Pasłęckiego Festiwalu Organowego jest dr hab. Krzysztof Urbaniak.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Pasłęk, Zarządu Powiatu w Elblągu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności