Miasto i Gmina Pasłęk

ARTYSTYCZNE LATO PASŁĘK 2022 Z TEATREM IM. A. SEWRUKA Z ELBLĄGA

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na Artystyczne Lato Pasłęk 2022 z Teatrem im. A. Sewruka z Elbląga.

W ramach "Artystycznego Lata" odbędzie się cykl wydarzeń kulturalnych na Scenie przy Zamku na placu św. Wojciecha:

- 27 sierpnia 2022 godz. 19:00 - koncert "Zaraz świt" - wg scenariusza Krzysztofa Żabki wraz z zespołem, z udziałem Mikołaja Ostrowskiego, Eweliny Bemnarek i Natalii Krystowskiej

Będzie to historia spleciona z muzyki i poezji, rodzaj śpiewanego spektaklu, w którym usłyszymy teksty przede wszystkim Tadeusza Nowaka, z muzyką m.in. Piotra Roguckiego i Waldemara Koperkiewicza. Ten narracyjny koncert w reżyserii Krzysztofa Żabki powstał z inspiracji realizmem magicznym obecnym w poezji i prozie Tadeusza Nowaka.

 

ARTYSTYCZNE LATO 2022

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności