Miasto i Gmina Pasłęk

13. Pasłęcki Festiwal Organowy - Koncert Inauguracyjny w niedzielę...

Serdecznie zapraszamy na inauguracyjny koncert organowy w ramach 13. edycji Pasłęckiego Festiwalu Organowego, który odbędzie się w niedzielę, 27 lipca 2025 r. o godz. 19:30 w kościele pw. św. Bartłomieja w Pasłęku.  Będzie można usłyszeć organy w wykonaniu Krzysztofa Urbaniaka oraz posłuchać Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego w Gdyni pod kierunkiem Karola Hilli. 

Tegoroczna edycja festiwalu potrwa do 16 sierpnia. W ramach zadania odbędzie się 5 koncertów.

Kierownikiem artystycznym Pasłęckiego Festiwalu Organowego jest dr hab. Krzysztof Urbaniak.

Wstęp na wszystkie koncerty jest WOLNY. 

Zapraszamy!

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Pasłęk, Powiatu Elbląskiego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności