Miasto i Gmina Pasłęk

11. Pasłęcki Festiwal Organowy - koncert inauguracyjny...

W piątek – 11 sierpnia 2023 r. w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku odbył się koncert inauguracyjny pt. „XVIII – wieczny Hamburg – miasto mistrzów”, rozpoczynający 11. Pasłęcki Festiwal Organowy. Koncert instrumentalno – wokalny wykonali: Marcin Liwień – alt, Aleksandra Radwańska – skrzypce, Łukasz Krusz – altówka, Bartosz Kokosza – wiolonczela, Urszula Jasiecka-Bury – organy. 

Przed rozpoczęciem koncertu Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski wręczył Honorowe Wyróżnienie „Za Zasługi Dla Miasta i Gminy Pasłęk” prof. Akademii Muzycznej w Łodzi dr. hab. Krzysztofowi Urbaniakowi. 

Link do filmu: https://youtube.com/watch?v=am4MDyhzLuw&feature=share 

Galeria zdjęć

organy_koncert-inaugur_11082023_003 organy_koncert-inaugur_11082023_005 organy_koncert-inaugur_11082023_006 organy_koncert-inaugur_11082023_008 organy_koncert-inaugur_11082023_009 organy_koncert-inaugur_11082023_015 organy_koncert-inaugur_11082023_013 organy_koncert-inaugur_11082023_016 organy_koncert-inaugur_11082023_020 organy_koncert-inaugur_11082023_021 organy_koncert-inaugur_11082023_024 organy_koncert-inaugur_11082023_026 organy_koncert-inaugur_11082023_030 organy_noc-organowa_12082023_013a organy_noc-organowa_12082023_014a
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności