Teatrzyk dla dzieci w Bibliotece

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Imprezy kulturalno-rozrywkowe
Termin
2020-01-24 16:00
Miejsce
Biblioteka Publiczna w Pasłęku
Telefon
552483055
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

W piątek 24 stycznia o godzinie 16:00  Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza najmłodszych na przedstawienie teatru Krak-Art. pt. „Przygody Pippi Skarpetki”. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje telefoniczna rezerwacja bezpłatnych wejściówek – tel 55 248 30 55.

Wesoła i zwariowana Pippi jest obdarzona nadludzką siłą. Wprowadza się wraz ze swoją małpką i koniem w kropki do Willi zwanej Pięknotką. Dziewczynka wychowuje się sama, bez opieki dorosłych. Pippi nie chodzi do szkoły, nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa, dlatego Pippi często wpada w niebywałe kłopoty. W przedstawieniu poruszany jest szeroko pojęty temat bezpieczeństwa. Dzieci w trakcie widowiska poznają znaki drogowe i podstawowe zasady ruchu drogowego. Spektakl ukazuje, jak ważne jest to, aby nawzajem się słuchać, uczyć się od siebie i przede wszystkim szanować, bez względu na to, ile ma się lat.

 
 

Terminy

  • 2020-01-24 16:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 
 

Wspierane przez iCagenda