Urząd Miejski w Pasłęku informuje, iż odbiór odpadów, który zgodnie z obowiązującym harmonogramem odbioru odpadów komunalnych przypada:

• w poniedziałek 25 grudnia 2017 r. (pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia), odbędzie się w środę 27 grudnia 2017 r.,  odbędzie się również zastępczy odbiór tworzyw sztucznych  z terenu miasta,
  • we wtorek 26 grudnia 2017 r. (drugi dzień świąt Bożego Narodzenia), odbędzie się w czwartek 28 grudnia 2017 r., odbędzie się również zastępczy odbiór papieru  z terenu miasta,
  • w poniedziałek 1 stycznia 2018 r. (Nowy Rok), odbędzie się we wtorek 2 stycznia 2018 r.

Właściciele nieruchomości, których obejmuje zmiana odbioru odpadów komunalnych proszeni są o wystawienie pojemników w dniu zastępczym w celu sprawnego odbioru odpadów przez firmę odbierającą odpady.

Oprac.: M. Brzozowska