Urząd Miejski w Pasłęku informuje, iż dnia 07.10.2017 r. (sobota) oraz 14.10. 2017 r. (sobota) Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Pasłęku przeprowadzi na terenie miasta zbiórkę wielkogabarytowych odpadów komunalnych, tj. takich, które ze względu na swoje duże rozmiary nie mieszczą się w pojemnikach na odpady np. kanapy, fotele, krzesła, szafy, komody, stoły, dywany, wykładziny, meble ogrodowe, wózki dziecięce, zabawki o dużych rozmiarach, opony samochodowe itp.

Właściciele nieruchomości posiadający przedmiotowe odpady powinni wystawić je do godziny 6:00 w dniu ich odbioru, przy pojemnikach na odpady komunalne zmieszane. Prosimy nie zostawiać odpadów wielkogabarytowych przy pojemnikach do selektywnej zbiórki odpadów. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy dzwonić pod nr tel. 55 248 20 01 wew. 73.

Dnia 07.10.2017 r. nastąpi odbiór w/w odpadów z części miasta, z niżej wymienionych ulic:

Andersa, Długa, Elbląska, Jaśminowa, Kresowa, Krzywa, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lwowska, Sprzymierzonych, Sybiraków, Wileńska, Wiosenna, Buczka, Chopina, Stefana Czarneckiego, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Lanca, Nowowiejskiego, Paderewskiego, Rataja, Sand Valley, Topolowa, Traugutta, Tuwima, Widokowa, Wschodnia, Zawiszy Czarnego, Dolna, Augystyna Steffena, Geodetów, Konopnickiej, Południowa, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Strażacka, Szkolna, Witosa, Wojska Polskiego, Zamkowa.

Dnia 14.010.2017 r. nastąpi odbiór w/w odpadów z części miasta, z niżej wymienionych ulic:

11 Listopada, 3 Maja, Boh. Westerplatte, Ks. Cyganka, Drzymały, Firmowa, Gwiezdna, kolonia zdroje, Ogrodowa, Ostry Róg, Plac Grunwaldzki, Polna, Różana, Słoneczna, Apteczna, Chodkiewicza, Chrobrego, Dąbrowskiego, Firleja, Ks. Hrynyka, Jagiełły, Kościuszki, Krasickiego, Mickiewicza, Osińskiego Sienkiewicza, Pl. św. Wojciecha, Partyzantów, Cicha, Spacerowa, Leśna, Parkowa, Brzozowa, Dębowa, Dworcowa, Działka, Gdańska, Jana Pawła II, Kolonia Robotnicza, Kopernika, Limanowskiego, Malinowa, Piłsudskiego, sadowa, Słowackiego, Wiśniowa, zacisze, Zielona, Zwycięstwa.