Szanowni Mieszkańcy,

Urząd Miejski w Pasłęku już dziś zaprasza do wzięcia udziału w Festynie Ekologicznym pn. „V Pasłęcki Dzień Recyklingu”, który odbędzie się 13 maja 2017 roku w Parku Ekologicznym w Pasłęku. Tradycyjnie każdy z mieszkańców miasta i gminy Pasłęk będzie miał możliwość wymiany selektywnie zebranych odpadów takich jak: tworzywa sztuczne, papier i makulatura, szkło, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie, puszki aluminiowe, plastikowe nakrętki itp. - na atrakcyjne nagrody m.in. drzewka, krzewy, kwiaty i zioła. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych – planowane są konkursy z nagrodami i występy artystyczne. Na maluchów będą czekały również inne niespodzianki, o których poinformujemy przed planowanym festynem. Podczas tegorocznego festynu będziemy zachęcać dorosłych mieszkańców miasta i gminy do udziału w konkursie z wiedzy o segregacji odpadów. Za udział w tym konkursie zaplanowano bardzo atrakcyjne nagrody.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zbierania odpadów, które będzie można wymienić na nagrody.