×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/umpaslek/domains/umpaslek.pro-linuxpl.com/public_html/images/Remont alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Augustyna Steffena dokonczenie etapu IV i czesc etapu III.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/umpaslek/domains/umpaslek.pro-linuxpl.com/public_html/images/Usuniecie kolizji elektroenergetycznej na skrzyzowaniu ulic Wojska Polskiego i ul. Zamkowej w Pasleku w zwiazku z planowana budowa ronda.
×

Uwaga

Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/Remont alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Augustyna Steffena dokonczenie etapu IV i czesc etapu III
Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/Usuniecie kolizji elektroenergetycznej na skrzyzowaniu ulic Wojska Polskiego i ul. Zamkowej w Pasleku w zwiazku z planowana budowa ronda

W sobotę 15 czerwca 2019 roku odbył się VI Pasłęcki Maraton MTB. W wyścigu głównym, na dystansie 42 km wystartowało 185 zawodników, a ukończyło go 173. Najszybszy był Mariusz Gil (Strzelce Krajeńskie). Drugie miejsce zajął Piotr Rzeszutek (Sierakowice), a trzecie Grzegorz Czetyrko (Olsztyn). Wśród kobiet na dystansie mega najlepsza okazała się Izabela Kamińska (Piaseczno). Drugie miejsce zajęła Anna Ostrowska (Chorzele), a trzecie Katarzyna Laskowska (Łomianki). Zawodnicy kończący zawody zgodnie podkreślali, że impreza została po raz kolejny świetnie przygotowana i byli bardzo zadowoleni z perfekcyjnie przygotowanej trasy zawodów.

Przed wyścigiem głównym odbył się wyścig dla dzieci. Podczas przejazdu młodych zawodników mogliśmy podziwiać wyjątkową atmosferę zdrowej i zaciętej sportowej rywalizacji. Następnie wystartował główny wyścig, a po nim wystartowali uczestnicy wyścigu MINI na dystansie 23 kilometrów. Tu najlepszy wśród mężczyzn okazał się Sławomir Pituch z Bytowa. Wśród kobiet najszybciej do mety dotarła Anna Kołatka z Iławy. Jako ostatni, na trasę o długości 5,3 kilometra, wyruszył Wyścig Rodzinny. Nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek wręczył Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski.

Organizatorami imprezy był Team Mustang Pasłęk przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pasłęku, Zespołem Szkół w Pasłęku, Szkolnym Związkiem Sportowym w Pasłęku.

 

Wyniki:

 

Dystans MEGA 43 km

mężczyźni:

1. Mariusz Gil Strzelce Krajeńskie

2. Piotr Rzeszutek Sierakowice

3. Grzegorz Czetyrko Olsztyn

 

kobiety:

1. Izabela Kamińska Piaseczno

2. Anna Ostrowska Chorzele

3. Katarzyna Laskowska Łomianki

 

Dystans MINI 23 km

mężczyźni:

1. Sławomir Pituch Bytów

2. Bartosz Grędziński Mława

3. Marcin Marchlewski

 

kobiety:

1. Anna Kołatka Iława

2. Beata Stankiewicz Pasłęk

3. Natalia Zacharek Gdańsk.