×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/umpaslek/domains/umpaslek.pro-linuxpl.com/public_html/images/Remont alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Augustyna Steffena dokonczenie etapu IV i czesc etapu III.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/umpaslek/domains/umpaslek.pro-linuxpl.com/public_html/images/Usuniecie kolizji elektroenergetycznej na skrzyzowaniu ulic Wojska Polskiego i ul. Zamkowej w Pasleku w zwiazku z planowana budowa ronda.
×

Uwaga

Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/Remont alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Augustyna Steffena dokonczenie etapu IV i czesc etapu III
Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/Usuniecie kolizji elektroenergetycznej na skrzyzowaniu ulic Wojska Polskiego i ul. Zamkowej w Pasleku w zwiazku z planowana budowa ronda
7 czerwca 2019 r. odbył się XVI Wojewódzki Konkurs Wokalny TALENT 2019 pod hasłem: Przeboje z dużego ekranu. Wzięło w nim udział około stu uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego w pięciu kategoriach. 
 
Poniżej podajemy wykaz nagrodzonych osób i zespołów.
 
GRAND PRIX TALENT ROKU 2019: Aleksandra Gwazdacz
 
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III:
I miejsce – Gabriela Farjan
II miejsce – Julia Grigorjew
III miejsce – Nikola Borysiak
Wyróżnienie Jury - Aurelia Kowalewska
 
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI:
I miejsce – Blanka Magun
II miejsce – Roksana Skurka
III miejsce – Kornelia Krywko
 
KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE, KLASY VII-VIII:
I miejsce - Michał Cichocki
II miejsce – Dominika Dąbrowska
III miejsce – Weronika Karaś
 
KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE, STUDENCI I DOROŚLI:
I miejsce - Oliwia Panaś
II miejsce – Natalia Czerwińska
III miejsce – Paulina Cybulko
 
KATEGORIA ZESPOŁY:
I miejsce - "Jedyneczki'
II miejsce – Kinga Jankiewicz i Michał Cichocki
III miejsce – Piotr Piórkowski i Julia Abramczyk
 
 
Nagrody ufundowali :
 
Burmistrz Pasłęka - dr Wiesław Śniecikowski
 
Starosta Elbląski – Maciej Romanowski
 
Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury – Izabela Wiśniewska
 
Sklep Muzyczny „VIDMUZ” w Elblągu – Mieczysław Komarnicki
 
Nagrodę Grand Prix festiwalu, w postaci realizacji nagrań i emisji programu, ufundowało RADIO OLSZTYN
 
 
 
JURY:
 
RYSZARD SZMIT - realizator dźwięku (studio Radia Olsztyn), producent muzyczny. Realizował nagrania takich gwiazd jak: Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Norbi, Big Day... i wiele innych znanych wykonawców.
 
ZBIGNIEW HOFMAN - muzyk, kompozytor, założyciel zespołu BABSZTYL. Przeboje takie jak „W siną dal” , „ Hej przyjaciele zostańcie ze mną”, „Kiedy góral umiera”.
 
ROBERT FURS - akordeonista, pianista, dyrygent. Absolwent Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy, Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Właściciel Szkoły Muzycznej YAMAHA w Elblągu.
 
 
PATRONAT MEDIALNY RADIO OLSZTYN