×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/umpaslek/domains/umpaslek.pro-linuxpl.com/public_html/images/Remont alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Augustyna Steffena dokonczenie etapu IV i czesc etapu III.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/umpaslek/domains/umpaslek.pro-linuxpl.com/public_html/images/Usuniecie kolizji elektroenergetycznej na skrzyzowaniu ulic Wojska Polskiego i ul. Zamkowej w Pasleku w zwiazku z planowana budowa ronda.
×

Uwaga

Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/Remont alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Augustyna Steffena dokonczenie etapu IV i czesc etapu III
Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/Usuniecie kolizji elektroenergetycznej na skrzyzowaniu ulic Wojska Polskiego i ul. Zamkowej w Pasleku w zwiazku z planowana budowa ronda

W minioną niedzielę, tj. 9 czerwca 2019 roku przy zbiorniku wodnym Zakrzewko II odbyła się 29 edycja zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka. W zawodach wzięło udział 431 osób, w tym 306 dzieci co jest oficjalnym rekordem Polski. Wśród uczestników rozlosowano specjalne nagrody takie jak rower górski oraz cztery hulajnogi, jednak nikt nie został pominięty i każde dziecko otrzymało upominki. Nagrody wręczyli Starosta Elbląski Maciej Romanowski oraz Sekretarz Gminy Pasłęk Stanisław Miklusz.

Zawody dofinansowane ze środków Gminy Pasłęk i Powiatu Elbląskiego oraz sponsorów.

Organizatorami zawodów byli PZW Koło Nr 14 w Pasłęku, Wędkarski Klub Sportowy Tubis przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pasłęku, JRG Pasłęk oraz Komisariatem Policji w Pasłęku.

 

Wyniki:

grupa 4-7 lat

1. Oskar Piskosz

2. Szymon Zieliński

3. Liwia Wyżlic

 

grupa 8 – 12 lat

1. Szymon Hucz

2. Oliwia Wiśniewska

3. Rafał Zieliński

 

grupa 13-18 lat

1. Patryk Kapłon

2. Jakub Pogoda

3. Adrian Jagielski

 

Nagroda Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku za największą rybę Oskar Piskosz – leszcz 55 cm.