Ekonomia społeczna, zmiany w realizacji zadań publicznych oraz środki unijne będą wiodącymi tematami spotkania organizowanego w Pasłęku przez Stowarzyszenie ESWIP. Do udziału w wydarzeniu mogą zgłaszać się organizacje pozarządowe z powiatu elbląskiego. Termin zgłoszeń upływa 11 marca 2019 r.

- Chcemy, aby nasza działalność w jak największym stopniu przyczyniała się do rozwoju organizacji i wzmacniania sektora pozarządowego w regionie – mówi Maciej Bielawski, wiceprezes ESWIP. - Pokażemy co my, jako organizacja realizująca projekt „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej” możemy zaoferować w zakresie wzmacniania potencjału organizacji.

Spotkanie może być szansą na początek długofalowej współpracy, która przyniesie korzyści dla mieszkańców powiatu. Będzie także okazją do rozmów z ekspertami ekonomii społecznej oraz do uzyskania informacji o środkach unijnych.

Wydarzenie odbędzie się 14 marca 2019 o godz. 11.00 w Sali Rycerskiej w Urzędzie Miejskim w Pasłęku. Potwierdzenie udziału można przesyłać do 11 marca 2019 mailem:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 55 236 27 16. Osobą kontaktową w sprawach spotkania jest Justyna Duks.