Zapraszamy młodzież od 12 roku życia do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych warsztatach tanecznych. Po sukcesie poprzednich edycji wydarzenia, Centrum Tańca Cadmans postanowiło po raz kolejny sprowadzić do siebie wyjątkowych instruktorów tańca, pod okiem których będzie można zapoznać się z różnymi stylami tanecznymi i podszkolić swój warsztat!!!

Czołówka polskich instruktorów, utytułowanych tancerzy i przede wszystkim wspaniałych nauczycieli. Gwarantujemy niesamowitą atmosferę :) TO JEDYNA TAKA OKAZJA W ROKU!!!

NOWOŚĆ!!!
W tym roku zapraszamy na DANCEHALL & HIP HOP EDITION, gdzie będzie można zapoznać się z takimi stylami jak: HIP HOP, POPPING, DANCEHALL, AFRO, TWERK!!!

NASI INSTRUKTORZY:

*Izabela "Izu" Berent (Enzym Studio, So Salsa!) - Dancehall

*Konrad "QG" Dąbrowski (Dancehall King DNA 2017, Hold On Nuh, Monsta Unit, Studio Tańca Siemanko, Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy) - Dancehall

*Marlena Dębska (Masta Step, Centrum Tańca Cadmans, Studio Tańca Siemanko) - Twerk

*Alina "Avis" Hrytsenko (Ukraina) - Popping

*Bożena "Bożka" Kowalska (Enzym Crew, Enzym Studio) - Hip Hop

*Aleksandra "Paola" Magnus (Only Female Concept, Centrum Tańca Cadmans, Akademia Artystyczna, Studio Tańca Siemanko) - Hip Hop

*Marta Żukowska (Siemanko Gyalz, Pałac Młodzieży w Gdańsku, Studio Tańca Siemanko, Akademia Talent) - Dancehall, Afro


TERMIN: 22-26 STYCZNIA 2018r. (pierwszy tydzień ferii zimowych)
GODZINY: 9.00-14.00
MIEJSCE: Centrum Tańca Cadmans, ul. Królewiecka 21B, Elbląg
KOSZT: 250zł (100zł bezzwrotnej zaliczki przy zapisach w recepcji do 15 stycznia, reszta najpóźniej w pierwszy dzień warsztatów)

ZAPISY: recepcja Centrum Tańca Cadmans (pon-pt w godz. 15.00-20.00)
lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule WARSZTATY CADMANS, w treści wysyłamy imię i nazwisko oraz telefon kotaktowy)


NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ TAK WYJĄTKOWEJ OKAZJI!!!
PRZYJDŹ I ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!